KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16297141
nr 1629 7141
Birgitta Westberg
(f. 1941), Sverige
Blandteknik, "På okänt vatten". Signerad a tergo. Collage på duk, 73x66 cm, oramad
Birgitta Westberg, svensk bildkonstnär född 1941 i Målerås, Småland.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:40:46
17/6 15:00:33
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Birgitta Westberg
Läs mer om Birgitta Westberg